Zeer ruim appartement met gevelbreedte van 9 meter gelegen aan de ZW kant van de Lippenslaan dichtbij de Zeedijk.
4968/DEVA
Aangenaam appartement met gevelbreedte van 9 meter gelegen aan de zonnekant van de Lippenslaan tussen de Dumortierlaan en het Van Bunnenplein.
INDELING: Inkom met apart toilet en vestiaire. Ruime living met zit- en eethoek (gevelbreedte van 9 meter!). Terras met namiddag- en avondzon. Volledig ingerichte open keuken. 3 slaapkamers voor dubbel bed. Badkamer met ligbad en dubbele lavabo. Douchekamer. Berging met aansluiting wasmachine. Individuele kelder.
Nieuw appartement met zijdelings zeezicht gelegen in een toonaangevend project.
5233/DEVA
Nieuw appartement met zijdelings zeezicht gelegen op de hoek van de Zeedijk en de Meerlaan aan het Albertstrand in een toonaangevend nieuwbouwproject.
Inkom met gastentoilet. Volledig ingerichte open keuken. Aparte berging met aansluiting voor wasmachine. Aangename woonkamer met zit- en eethoek met zijdelings zeezicht. 2 volwaardige slaapkamers voor dubbel bed. Aparte douchekamer met inloopdouche en dubbele lavabo. Individuele kelder. Gemeenschappelijke fietsenberging. Luxe afwerking! (budget keuken 30.000 EUR excl BTW - blokdeuren 1.000 EUR excl BTW per deur, vloerverwarming met warmtepomp, etc.)
Exclusief appartement (ca. 160m²) met prachtig zeezicht, gelegen langs de zonnekant op het Albertplein met sublieme terrassen van ca 17m².
5067/DEVA
Exclusief appartement (ca.160m²) met prachtig zeezicht, gelegen langs de zonnekant op het Albertplein met sublieme terrassen van ca 17m². Hoogwaardige afwerking met duurzame materialen.
INDELING : Inkomhal met apart gastentoilet en ingemaakte vestiairekasten. Ruime lichtrijke leefruimte (8,6m gevelbreedte) met gashaard en zonnig terras met zijdelings zeezicht. Volledig ingerichte open keuken (huishoudtoestellen van Miele). Aparte berging met aansluiting voor wasmachine. Masterbedroom met dressing en luxueuze badkamer voorzien van een ligbad, inloopdouche, dubbele lavabo en toilet. 2de volwaardige slaapkamer met ingemaakte kasten. 3de slaapkamer ook voorzien voor dubbel bed met ingemaakte kasten. Aparte douchekamer met inloopdouche en dubbele lavabo. Ruim terras achteraan. Privatieve kelder en gemeenschappelijke fietsenberging te bereiken met fietsenlift in de residentie.
Nieuw, zuidgericht duplex dakapp. rustig gelegen vlakbij de Lippenslaan. Garage
4395/DEVA
Zuidgericht, luxueus afgewerkt nieuwbouw duplex dakapp. met zonneterrassen in een rustige éénrichtingsstraat vlakbij de Lippenslaan. Garages te koop op het gelijkvloers en -1.
INDELING: Inkom met veiligheidsdeur en sas met gastentoilet en vestiaire. Zuidgerichte woonkamer uitgevend op het mooi terras. Volledige ingerichte open keuken ( Miele apparatuur) met eethoek en aansluitende berging. Terras achteraan. Op het verdiep: 2 slaapkamers. Douchekamer. Apart toilet. Kelder en fietsenberging. Ondergrondse garageboxen te koop (15 – 45 m²).
Gelieve dit formulier in te vullen, dan nemen we contact met u op. Met dank!
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.
Close
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.