×

Volg ons op:

Uw favoriet vastgoed 3

Hieronder vindt u al het vastgoed dat u bewaard heeft.

WIS ALLE FAVORIETEN PRINT DOORSTUREN

Prachtige luxueuze loft met 2/3 slpk., gelegen op wandelafstand van de zeedijk en de winkels. Parkings mogelijk.

5354/DEVA
Zeer mooi loft-appartement met 2/3 slpk. en terrassen, op wandelafstand van de zeedijk en het commercieel centrum. Aankoop parkings (gelijkvloers) mogelijk. INDELING: inkomhal met vestiaire en gastentoilet. Ruime living met zeer zonnig terras vooraan. Volledig uitgeruste keuken met eethoek en terras achteraan (tot 2 meter diep). Op het verdiep: 2 dubbele slaapkamers, elk met ingemaakte kasten. Aparte douchekamer. Badkamer met bad, douche en toilet. Bureau/slaaphoek aan de vide. Afz. toilet. Kelder op het gelijkvloers. Twee autostaanplaatsen te koop op het gelijkvloers: samen 145.000 euro.
WIS BEKIJK

Nieuw luxe. appartement gelegen op de Kustlaan in het Zoute, tussen de Minigolf en het Albertplein - 5de verdiep

4171/DEVA
Nieuw, luxueus afgewerkt appartement met een topligging in het hart van het Zoute op de Kustlaan ter hoogte van E. Ysayelaan vlakbij het Albertplein, gelegen in een moderne residentie met gevel in Carrara marmer. INDELING: Inkom met gastentoilet en C.V.-berging met aansluiting wasmachine. Zuidgerichte woonkamer uitgevend op het prachtig terras (1m80 diep!) met vrij zicht over het Zoute. Volledig ingerichte open keuken voorzien van alle comfort. 2 slaapkamers achteraan met toegang tot het terras achteraan. Badkamer met ligbad of inloopdouche. Aparte douchekamer. Kelder. Garages te koop op wandelafstand. Bezoek het modelappartement.
WIS BEKIJK

Recent en zeer ruim appartement gelegen op de Lippenslaan. Parking mogelijk.

5069/DEVA
Prachtig ongemeubeld app. met 2 slpk. gelegen op de Lippenslaan met een façade van 10 meter en een open zicht op de Dumortierlaan. INDELING: Inkomhal met apart toilet, videofoon en ingebouwde vestiairekast. Zeer ruime living uitgevend op het terras (10m²) vooraan. Open ingerichte keuken. 2 slaapkamers met parket waarvan 1 met volledig afgewerkte dressing. Badkamer met dubbele lavabo, toilet, ligbad en douche. Douchekamer met lavabo en inloopdouche. Beide slpk geven uit op het zuid-westen gericht terras van 8,5 m². 3°slpk./ bijkeuken met plaats voor wasmachine. Kelder en fietsenberging. Parking te huur in het gebouw: 150E/M. Alg. onk. inbegrepen.
WIS BEKIJK

Graag meer informatie

Top