×

Volg ons op:

Uw favoriet vastgoed 4

Hieronder vindt u al het vastgoed dat u bewaard heeft.

WIS ALLE FAVORIETEN PRINT DOORSTUREN

Nieuw appartement gelegen aan de zuidkant van het vernieuwde Burg. Fr. Desmidtplein. Gevelbreedte van ca. 8 meter.

5333/DEVA
Nieuw en ruim woonapp. in een hedendaags en stijlvol nieuwbouwproject gelegen aan de zuidkant van het vernieuwde Burg. Fr. Desmidtplein met open zicht vlakbij de Lippenslaan Zuidgericht terras van 2 meter diep. Gevelbreedte van ca. 8 meter. INDELING: Inkomhall met apart toilet. Zuidgerichte woonkamer met een gevelbreedte van ca. 8 meter uitgevend op het zonnige terras ( 2m diep – 11m²). Open volledig ingerichte keuken met C.V.-berging met aansluiting voor een wasmachine. 3 dubbele slpk., allen uitgevend op het terras achteraan. Master met annex badkamer met ligbad, toilet en dubbele lavabo. Douchekamer met lavabo. Duurzaam en energiezuinig appartement met vloerverwarming (warmtepomp) en zonnepanelen voorzien per appartement. Kelder en fietsenberging.
WIS BEKIJK

Studio met polyvalente ruimte gelegen op de Zoutelaan vlakbij het commerciële centrum van Knokke

6393/DEVA
Studio met polyvalente ruimte gelegen op de Zoutelaan vlakbij het commerciële centrum van Knokke. INDELING: Studio met ingerichte keuken. In de kelder bevinden zich 2 polyvalente ruimtes en een natte ruimte van ca. 55 m².
WIS BEKIJK

Handelspand met topligging op de Kustlaan

6324/DEVA
Handelspand zeer commercieel gelegen op de Kustlaan met een etalage van meer dan 6 meter. Handelsgelijkvloers van ca. 60m² , wc en kelder. Ideaal als handelspand voor modeartikelen. Gelegen in de buurt van de Delhaize, Mason's, Must Have, Guess, Maury, etc.
WIS BEKIJK

Volledig gerenoveerd hoekappartement met prachtig open zicht op het Zegemeer. Garage mogelijk.

5397/DEVA
Volledig gerenoveerd hoekappartement met prachtig open zicht op het Zegemeer. Mogelijkheid tot aankoop van garage in de residentie. INDELING: Inkomhal met vestiaire en gastentoilet. Aangename woonkamer voorzien van een gashaard, eethoek. Luxueus uitgeruste, open keuken. 3 ruime slaapkamers (geschikt voor een dubbel bed) met ingemaakte kasten, waarvan twee met aansluitend douchekamer en één met badkamer. Mogelijkheid tot aankoop van een garage in de residentie.
WIS BEKIJK

Graag meer informatie

Top