×

Volg ons op:

Uw favoriet vastgoed 3

Hieronder vindt u al het vastgoed dat u bewaard heeft.

WIS ALLE FAVORIETEN PRINT DOORSTUREN

Handelspand met topligging op de Kustlaan

6278/DEVA
Handelspand zeer commercieel gelegen op de Kustlaan met een etalage van meer dan 6 meter. Handelsgelijkvloers van ca. 60m² , wc en kelder. Ideaal als handelspand voor modeartikelen. Gelegen in de buurt van de Delhaize, Mason's, Must Have, Guess, Maury, etc. Onroerende voorheffing ten laste van de huurder .
WIS BEKIJK

Ruin en gerenoveerd 4 slaapkamer appartement, gelegen in de Van Bunnenlaan met zijdelings zeezicht.

6026/DEVA
Ruim en gerenoveerd 4 slaapkamer appartement, gelegen in de Van Bunnenlaan met zijdelings zeezicht. Indeling: Inkomhal met gastentoilet, ruime leefruimte uitgevend op het terras vooraan met zijdelings zeezicht. Eethoek. Royale uitgeruste keuken met toegang tot het balkon. 4 volwaardige slaapkamers, allen met ingemaakte kasten. Twee slaapkamers zijn voorzien van een douchekamer. Aparte badkamer met ligbad, dubbele lavabo en toilet. Kelder. Mogelijk tot aankoop van de meubels.
WIS BEKIJK

Volledig gerenoveerd hoekappartement met prachtig open zicht op het Zegemeer. Garage mogelijk.

5397/DEVA
Volledig gerenoveerd hoekappartement met prachtig open zicht op het Zegemeer. Mogelijkheid tot aankoop van garage in de residentie. INDELING: Inkomhal met vestiaire en gastentoilet. Aangename woonkamer voorzien van een gashaard, eethoek. Luxueus uitgeruste, open keuken. 3 ruime slaapkamers (geschikt voor een dubbel bed) met ingemaakte kasten, waarvan twee met aansluitend douchekamer en één met badkamer. Mogelijkheid tot aankoop van een garage in de residentie.
WIS BEKIJK

Graag meer informatie

Top