Nieuw app. gelegen in een zijstraat vd Dumortierlaan
1991/DEVA
Modern project gelegen aan de zonnekant, in een rustige zijstraat van de Dumortierlaan. Appartement op het tweede verdiep (115m²) met 3 slaapkamers, groot terras en gevelbreedte van ca.8 meter
INDELING: Inkomhall met apart toilet en vestiaire. Zuidwesten georiënteerde woonkamer uitgevend op het ruim terras vooraan( 12m²). Open ingerichte keuken met aansluitende berging. 3 slaapkamers uitgevend op het terras achteraan (8m²). Badkamer met ligbad, dubbele lavabo en toilet. Douchekamer met lavabo. Kelder en fietsenberging. Terras vooraan is 1,85m diep !
Recent, zuid-west gericht appartement gelegen op wandelafstand van de Zeedijk en het Rubensplein
5417/DEVA
Zuid-westen gericht appartement, gelegen op 200 meter van de Zeedijk, vlakbij het Rubensplein en de Lippenslaan in een rustige laan met éénrichtingsverkeer
INDELING:Zonnige woonkamer uitgevend op het zuidwesten gericht terras( zijdelings zeezicht). Moderne, volledig ingerichte keuken ( Miele apparatuur en composieten werkblad). Gastentoilet en berging. Nachthall. 2 slaapkamers waarvan 1 met stapelbed. Douchekamer. Kelder.
Gelieve dit formulier in te vullen, dan nemen we contact met u op. Met dank!
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.
Close
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.