Nieuw appartement met zijdelings zeezicht gelegen in een toonaangevend project.
5229/DEVA
Nieuw appartement met zijdelings zeezicht gelegen op de hoek van de Zeedijk en de Meerlaan aan het Albertstrand in een toonaangevend nieuwbouwproject.
Inkom met gastentoilet. Volledig ingerichte open keuken. Aparte berging met aansluiting voor wasmachine. Aangename woonkamer met zit- en eethoek met zijdelings zeezicht. 2 volwaardige slaapkamers voor dubbel bed. Aparte douchekamer met inloopdouche en dubbele lavabo. Individuele kelder. Gemeenschappelijke fietsenberging. Luxe afwerking! (budget keuken 30.000 EUR excl BTW - blokdeuren 1.000 EUR excl BTW per deur, vloerverwarming met warmtepomp, etc.)
Recent duplex dakapp (2020°) vlakbij de Dumortierlaan en de Lippenslaan.
5421/DEVA
Recent duplex dakappartement (132m²) met ruime terrassen (17m²) gelegen op de hoek van de Zoutelaan en de Piers de Raveschootlaan, op wandelafstand van de Dumortierlaan en de Lippenslaan.
INDELING: 4°verdiep: Aangename woonkamer (7m95 breed) met zit- en eethoek uitgevend op het ruim terras (2m90). Ingerichte keuken met ontbijhoek uitgevend op een terras. Sas met nutsberging en gastentoilet. 5° verdiep: Nachthall met apart toilet en douchekamer. 3 slaapkamers voor dubbel bed, waarvan 1 met aansluitende badkamer. Kelder en fietsenberging.
Instapklaar, lichtrijk appartement met open zicht vlakbij de Lippenslaan.
5538/DEVA
Instapklaar, lichtrijk appartement met open zicht vlakbij de Lippenslaan. INDELING : Inkom met apart toilet. Aangename woonkamer zit -en eethoek genietend van een open zicht op de villa's van het Zoute. Open, volledig ingerichte keuken. Ruime slaapkamer met ingemaakte kasten. Badkamer met ligbad. Het appartement werd recent volledig gerenoveerd. Parking vlakbij te koop : €78.000.
Energiezuinige, instapklare woning gelegen in een residentiële buurt vlakbij de nieuwe Golf, recreatiegebied Duinenwater en het winkelcentrum van Knokke.
5481/DEVA
Energiezuinige, instapklare woning gelegen in een residentiële buurt vlakbij de nieuwe Golf, recreatiegebied Duinenwater en het winkelcentrum van Knokke.
INDELING: GLV : Inkom met gastentoilet. Ruime garage (42m²) Aparte berging met aansluiting wasmachine. Bureau. Groot zuidgericht terras. 1e verdiep : Heel lichtrijke woonkamer die uitgeeft op het zongericht terras. Zithoek met open haard. Eetkamer. Open ingerichte keuken met ontbijthoek.
2e verdiep : Masterbedroom met ingemaakte kasten. 2 slaapkamers. Badkamer met douche, ligbad en dubbele lavabo. Apart toilet.
Zonnepanelen (4.560 wattpiek). Nieuwe hoogrendementsketel van 2022. Overal eiken parket. Oprit geschikt voor 2 wagens (grote & kleinere wagen).
Petit projet ( 1 seul app. par étage) dans un style de construction contemporain bénéficiant d’un bel ensoleillement situé dans le Blancgarinstraat tout près de la Digue et la Place Rubens. Duplex de 3 chambres à couchers ( 160m²).
COMPOSITION : Au cinquième étage : Hall d’entrée spacieuse avec sas au vestiaire et toilette visiteurs, escalier séparé. Séjour orienté sud avec une façade de 7 mètres donnant sur la terrasse ensoleillée. Cuisine ouverte totalement équipée avec île et salle à manger donnant sur la terasse à l’arrière. Débarras ( chaudière au gaz et raccordement pour lave-linge). Au sixième étage : Hall de nuit avec toilette séparée et salle douche avec lavabo. 3 chambres à coucher avec lucarnes ( pas de velux). Salle de bains avec baignoire, douche et lavabo. Il est toujours possible d’adapter l’arrangement des pièces en accords avec l’architecte et le promoteur, les parts communs sont accessibles aux personnes à mobilité réduite. Cave et local à vélos.
Bemeubeld appartement met zonnig terras goed gelegen in de Van Bunnenlaan.
5584/DEVA
Zeer zonnig appartement modern gemeubeld met 2 slpk. en terrassen gelegen in de Van Bunnenlaan vlakbij de Zoutelaan en de Dumortierlaan en op wandelafstand van de Zeedijk. INDELING: Inkom met apart toilet, vestiaire en berging. Zonnige living met zuid-west gericht terras, ingerichte keuken. 2 slaapkamers met terras achteraan, Badkamer. Fietsenberging. Algemene onkosten: 50 euro/maand.
Zonnig duplexdakappartement met 3 slpk. (145m²) en zonneterrassen (15 m²) gelegen in de Paul Parmentierlaan genietend van een open zicht.
INDELING: Op het 4de verdiep: Inkom met apart gastentoilet en vestiaireruimte. Woonkamer met zuidwest gericht terras (gevelbreedte van 6m40). Ruime leefkeuken met ruime C.V.-berging met aansluiting wasmachine en eethoek uitgevend op het prachtig zuidoost gericht terras.
Op het 5de verdiep:Nachthall met apart toilet.3 slaapkamers allen voorzien voor een dubbel bed met 2 badkamers en 1 douchekamer. Ruime individuele kelder met plaats voor fietsen (6,5m²). Garageboxen te koop aan 65.000 EURO en staanplaatsen aan 55.000 EURO. De indeling van het appartement kan nog steeds aangepast worden in samenspraak met architect en bouwheer.
Instapklaar appartement met drie slaapkamers en zeer zonnig terras vlakbij het Rubensplein.INCLUSIEF Parking op GLV
4711/DEVA
Ruim en modern appartement met zonnig terras gelegen in de Paul Parmentierlaan vlakbij het Rubensplein.
INDELING: Inkomhall met gastentoilet, vestiaire en C.V.-berging. Ruime living (6,5 meter breed) uitgevend op het zuid-west gericht terras. Volledig ingerichte keuken. 2 ruime slaapkamers voorzien van ingemaakte kasten. Badkamer met ligbad en dubbele lavabo. Douchekamer. Derde kleinere slaapkamer. Alle slaapkamers geven uit op het terras met ochtendzon. Kelder en fietsenberging. Gemakkelijke INPANDIGE parkeerplaats , rechtsreeks toegankelijk van op straat (inclusief!)
Nieuw duplex dakapp. gelegen op de P. Parmentierlaan. Tandemstaanplaats te koop in de residentie.
4965/DEVA
Nieuw duplex dakappartement gelegen aan de zonnekant van de Paul Parmentierlaan met een aangename gevelbreedte van 6,8 meter en ruime zonneterrassen.
INDELING: 4de verdiep: Zuidwesten gerichte living uitgevend op het zonneterras. Brede doorgang met gastentoilet. Ruime leefkeuken met eetplaats en nutsberging met aansluiting wasmachine. Terras. 5de verdiep: Nachthal met apart toilet en douchekamer. 3 volwaardige slaapkamers, waarvan master met badkamer met ligbad, douche en toilet. Individuele kelder en gemeenschappelijke fietsenberging. Tandemparking te koop op -1, toegankelijk via een gemakkelijke helling.
Ongemeubelde rijwoning met 4 slaapkamers en inpandige garage in een zijstraat van de Lippenslaan.
6319/DEVA
Ongemeubelde rijwoning met 4 slaapkamers en inpandige garage in een zijstraat van de Lippenslaan. INDELING : op het gelijkvloers: ruime garage met wasberging. 1e verdiep : Lichtrijke leefruimte met open ingerichte keuken. 2e verdiep : Slaapkamer met ingemaakte kasten. Badkamer met ligbad en douche. 3e verdiep : 2 mooie slaapkamers. Douchekamer met toilet. Zolderverdiep met ingemaakte kasten. Kelder.
Prestigieus project in de typische ‘Cottage’ stijl, zeer centraal gelegen op de hoek van de Paul Parmentierlaan en de Blancgarinstraat vlakbij de Zeedijk. Duplex dak hoekappartement van 134m² met ruim zonneterras en 3 slaapkamers.
INDELING: Op het 5de verdiep: Inkomhall met vestiaire en apart toilet. Prachtige woonkamer met heel de dag door zon onderverdeeld in een zit- en eethoek uitgevend op het groot zonneterras (16,5m²). Open volledig ingerichte keuken met eiland en C.V.-berging met aansluiting wasmachine. Slaapkamer 1 met dressing. Badkamer met ligbad, inloopdouche en lavabo. Op het 6de verdiep: Nachthall met apart toilet en berging. Slaapkamers 2 en 3 waarvan één met dressing. Badkamer met ligbad en dubbele lavabo. Gevelbreedte van meer dan 18 meter ! De indeling van het appartement kan nog steeds aangepast worden in samenspraak met architect en bouwheer, de gemene delen zijn mindervalide toegankelijk. Kelder en fietsenberging.
Lumineus dakappartement met zonneterras, nabij de Dumortierlaan en het strand.
4550/DEVA
Lumineus dakappartement met zonneterras, nabij de Dumortierlaan en het strand. INDELING: Inkom met apart toilet. Zeer lichtrijke woonkamer uitgevend op zonnig, zuidgericht terras (30m²). Aparte , ingerichte keuken. Berging met aansluiting voor een wasmachine. Twee mooie slaapkamers, waarvan één met ingemaakte kasten, beide voorzien van een balkon. Badkamer met dubbele lavabo , ligbad met douchescherm. Kelder. De lift komt tot aan het appartement. Inclusief staanplaats in de residentie. Algemene onkosten: 60 EUR/maand. Provisie water en verwarming: 80EUR/maand
Recent, zuid-west gericht appartement gelegen op wandelafstand van de Zeedijk en het Rubensplein
5417/DEVA
Zuid-westen gericht appartement, gelegen op 200 meter van de Zeedijk, vlakbij het Rubensplein en de Lippenslaan in een rustige laan met éénrichtingsverkeer
INDELING:Zonnige woonkamer uitgevend op het zuidwesten gericht terras( zijdelings zeezicht). Moderne, volledig ingerichte keuken ( Miele apparatuur en composieten werkblad). Gastentoilet en berging. Nachthall. 2 slaapkamers waarvan 1 met stapelbed. Douchekamer. Kelder.
Zonnig nieuwbouwappartement met 3 slpk. (105m²) gelegen in de Paul Parmentierlaan met een open zicht.
INDELING: Inkom met vestiaireruimte en gastentoilet. Ruime woonkamer (6m40 gevelbreedte) met loggia en grote glaspartijen uitgevend op het zuidwesten terras. Ruime volledig ingerichte open keuken. Berging met aansluiting wasmachine. 3 slaapkamers waarvan 2 uitgevend op het terras achteraan (6 m²). Badkamer met dubbele lavabo, toilet en ligbad. Douchekamer met douche en lavabo. C.V.-berging met aansluiting wasmachine. Ruime individuele kelder met plaats voor fietsen (6,5m²). Garageboxen te koop aan 65.000 EURO en staanplaatsen aan 55.000 EURO. De indeling van het appartement kan nog steeds aangepast worden in samenspraak met architect en bouwheer.
Ongemeubeld app. (bel-etage) vlakbij de Dumortierlaan.
2797/DEVA
Ongemeubeld appartement (bel-etage) met 1 slpk gelegen vlakbij de Dumortierlaan.
INDELING: Living met open zicht, volledig ingerichte open keuken, 1 grote slpk met bijhorende douchekamer, en apart toilet. Alg. onk. inbegrepen.
Ongemeubeld app. met garage gelegen op de Parmentierlaan in het centrum Knokke.
5952/DEVA
Ongemeubeld app. met garage gelegen op de Parmentierlaan in het centrum Knokke. INDELING : Inkom met apart toilet. Lichtrijke woonkamer. Open ingerichte keuken. Aparte berging met aansluiting voor wasmachine. Twee slaapkamers achteraan. Badkamer met ligbad en lavabo. Douchekamer. Kelder. Gemeenschappelijke fietsenberging. Staanplaats op het gelijkvloers : 125 euro/maand.
Uniek nieuw app. gelegen op de Kustlaan in het Zoute.
1931/DEVA
Prestigieus nieuwbouwproject in moderne stijl, prachtig gelegen aan de zonnekant van de Kustlaan in het Zoute, tussen het Albertplein en het Driehoeksplein met een prachtig panoramisch zicht Appartement van 173m² met 3 slaapkamers en 21 m² terras. Een unieke eigendom !!
INDELING : Inkomhall met apart toilet en vestiaire. Prachtige woonkamer met een gevelbreedte van ca. 10 meter, uitgevend op het zuidgericht terras ( 2m diep). Volledig ingerichte open keuken met aansluitende berging.3 volwaardige slaapkamers, allen uitgevend op het terras achteraan, elk voorzien van een badkamer met ligbad en toilet of douchekamer met dubbele lavabo, inloopdouche en toilet. De indeling van het appartement kan aangepast worden. Hoge plafonds! Kelder en fietsenberging. Garages i. h. gebouw rechtover.
Te renoveren hoekwoning gelegen in een rustige, residentiële en groene omgeving vlakbij het commerciële centrum van Knokke.
5707/DEVA
Te renoveren hoekwoning in rustige en groene omgeving vlakbij het commerciële centrum van Knokke.
INDELING: gelijkvloers: inkom. Zeer ruime living met open haard. Ingerichte leefkeuken. Gastentoilet. Koer. Garage. Eerste verd.: 2 slaapkamers, grote badkamer. Mooi, zonnig terras. Tweede verdieping: 3 slaapkamers. Kelder.
App. met 2 slpk. in prestigieus nieuwbouwproject met zicht op het Driehoeksplein en zee
3373/DEVA
Modern app. (96,5 m²) met 2 slpk. in een prestigieus project in moderne stijl, ideaal gelegen op de hoek van Dumortierlaan aan het Driehoeksplein. Zeezicht en zicht op het plein.
INDELING: Inkom met gastentoilet. Living uitgevend op het terras. Open volledig ingerichte keuken met aansluitende wasberging. 2 volwaardige slaapkamers. Badkamer met ligbad en toilet. Douchekamer. Kelder en fietsenberging.
Garagebox te koop in de omgeving.
Appartement met zijdelings zeezicht gelegen tussen het Driehoeksplein en het Albertplein in het Zoute.
6062/DEVA
Goed onderhouden appartement gelegen in een zijstraat van de zeedijk met een mooi zijdelings zeezicht.
INDELING: Inkom met vestiaire en apart toilet. Aangename leefruimte met lateraal zeezicht. Doorgeefkeuken voorzien van alle toestellen. 2 mooie slaapkamer met ingemaakte kasten. Derde binnenkamer nu ingericht als dressing. Badkamer met ligbad. Aparte douchekamer. Berging met aansluiting voor wasmachine. Kelder.
Perfect gelegen handelspand (205m²) op het meest commerciële stuk van de Lippenslaan.
5134/DEVA
Nieuwbouw handelspand(205m²) op het meest commerciële stuk van de Lippenslaan. Het pand loopt door tot in de Zoutelaan waar ook een breed raam is voorzien. In de onmiddellijke omgeving van H&M, Jack Russell Store, America Today, Couleur Locale,...
Kelder bereikbaar vanuit de handelsgelijkvloers zelf van bruto 128m².
Nieuw appartement in een architecturaal hoekproject op wandelafstand van de Zeedijk. Ruime garagebox te koop.
5756/DEVA
Nieuw app. van 114m², met lateraal zeezicht en 2 mooie terrassen, gelegen in een moderne nieuwbouwresidentie. INDELING: Inkomhal met gastentoilet, vestiaire, C.V.-berging met aansl. wasmachine. Aangename woonkamer met zit- en eethoek uitgevend op het terras vooraan. Volledig ingerichte open keuken. Twee slaapkamers voor dubbel bed en derde slaapkamer geschikt voor enkel bed, allen uitgevend op het achterterras. Badkamer met ligbad en toilet. Aparte douchekamer. Ruime fietsenberging op het gelijkvloers. Ruime garagebox te koop aan 110.000 EUR
Nieuwbouw appartement gelegen op 50 meter van het Rubensplein.
5626/DEVA
Laatste beschikbaar appartement (gelijkvloers) in een moderne nieuwbouwresidentie gelegen op de Sylvain Dupuisstraat op 50 meter van het Rubensplein en de Zeedijk.
INDELING: Inkomhal met gastentoilet, vestiaire en berging met aansluiting wasmachine. Aangename woonkamer met zit- en eethoek, uitgevend op het ruim terras (37m²). Volledig ingerichte open keuken. Nachthal. Aparte douchekamer. Masterbedroom met dressing en badkamer ensuite met wastafel, toilet en ligbad. Tweede slaapkamer. Kelder en fietsenberging.
Prachtig afgewerkt hoekapp. met zijdelings zicht op zee en op het Driehoeksplein. Inpandige parking te koop.
6032/DEVA
LUXUEUS afgewerkt hoekappartement, gelegen de hoek van het Driehoeksplein en de Kustlaan, genietend van een uniek zicht op het plein en een zijdelings zeezicht. Ruime inpandige parking te koop in het gebouw. INDELING: Inkomhal met berging met aansluiting wasmachine. Gastentoilet. Prachtige zeer ruime woonkamer uitgevend op het hoekterras met zeezicht en ruim open zicht. Ingerichte keuken met alle comfort. Drie slaapkamers, waarvan 1 met ingemaakte kasten. Douchek. met inloopdouche en zeer ruime badk. met ligbad en toilet. Ondergrondse parking te koop: €125.000. Fietsenberging.
Goed onderhouden appartement met 3 volwaardige slaapkamers vlakbij de Lippenslaan en de Zeedijk. Mogelijkheid aankoop inpandige parking
5594/DEVA
Goed onderhouden appartement met 3 volwaardige slaapkamers vlakbij de Lippenslaan en de Zeedijk. INDELING : Inkom met apart toilet en vestiairekast. Aangename leefruimte met zit-en eethoek uitgevend op het zonnig terras vooraan. Aparte keuken voorzien van alle toestellen. Berging met aansluiting voor wasmachine. 3 volwaardige slaapkamers (3 x dubbel bed) uitgevend op het terras achteraan. Badkamer met dubbele lavabo , ligbad en toilet. Douchekamer. Private kelder. Tandemparking op het gelijkvloers (10,6 meter diep) te koop in de residentie : 120.000 euro.
Zeer zonnig ongemeubeld appartement MET PARKING, gelegen in de Van Bunnenlaan, vlakbij de Dumortierlaan en de zeedijk.
5391/DEVA
Zeer zonnig ongemeubeld appartement MET PARKING, gelegen in de Van Bunnenlaan, vlakbij de Dumortierlaan en de zeedijk. INDELING: Inkom met gastentoilet en vestiaire. Woonkamer uitgevend op het zuid-west georiënteerd terras. Volledig ingerichte keuken. Berging met aansl. wasmachine. Twee slaapkamers, beiden geschikt voor dubbel bed, waarvan één met douche en lavabo. Badkamer met ligbad, dubbele lavabo en wc. Parking inbegrepen. Kelder. Alg. onk. inbegrepen.
Uitzonderlijk hoekappartement (doorlopend) met ruime zonneterrassen (35m²) en frontaal zeezicht gelegen in een villa-residentie aan de Wandelaar
5396/DEVA
Uitzonderlijk hoekappartement (doorlopend) met ruime zonneterrassen (35m²) en frontaal zeezicht gelegen in een villa-residentie aan de Wandelaar met prachtig zicht op zee en de RBSC van Duinbergen. Mogelijkheid tot aankoop van 2 garages.
INDELING: Inkom met gastentoilet, berging en vestiaire. Hoekwoonkamer met frontaal zeezicht uitgevend op 2 terrassen waaronder het hoofdterras vooraan van 3 meter diep. Volledige ingerichte open keuken. 2 slaapkamers voor dubbel bed. Zeer ruime badkamer met dubbele lavabo, toilet, douche en jacuzzi. Ruim zonneterras achteraan. 2 garages te koop. Brede garage met kelder: €125.000. Extra garage te koop (7,5m diep - 3m20 breed - poorthoogte 1m93). Deze residentie is de enige residentie met frontaal zeezicht en doorlopende appartementen op de Zeedijk te Knokke buiten de Wandeldijk.
Prestigieus project in de typische ‘Cottage’ stijl, zeer centraal gelegen op de hoek van de Paul Parmentierlaan en de Blancgarinstraat vlakbij de Zeedijk. Ideale zon oriëntatie ( zuid en zuidwest). Appartementen met 2 of 3 slaapkamers.
Recent appartement (° 2018) gelegen vlakbij de Zeedijk en het Rubensplein.
5487/DEVA
Zeer recent appartement (°2018) in een kleine residentie vlakbij de Zeedijk en het Rubensplein.
INDELING: Inkomhall met apart toilet en berging (toegankelijk vanuit hall en keuken). Zuidoost gerichte woonkamer (gashaard) met een gevelbreedte van 7m40 , uitgevend op het zonnige terras ( 1m90 diep). Open volledig ingerichte keuken. C.V.-berging met aansluiting voor een wasmachine. 3 dubbele slaapkamers , allen uitgevend op het terras achteraan. Badkamer met inloopdouche, toilet en dubbele lavabo. Douchekamer met lavabo. Private Kelder. Gemeenschappelijke fietsenberging.
Glv appartement met grote tuin/ terras van 115m² gelegen op de Parmentierlaan.
5821/DEVA
Centraal gelegen gelijkvloersappartement met 3 slpk. en terras van 115m² op de Parmentierlaan in de nabijheid v.h. station.
Indeling: Inkomhall met apart toilet, ruime lichtvolle woonkamer met schuiframen die uitgeven op de tuin/koer achteraan van 115m² ( Z/W geörienteerd). Ingerichte open keuken en berging met aansluiting voor wasmachine. 3 slaapkamers, waarvan 2 voor een dubbel bed. Badkamer met ligbad en aparte douchekamer. Kelder . Tandemgarage op het gelijkvloers die ook volledig onderkelderd is. Geen alg. onk.
Mooi en zonnig 3 slaapkamer appartement in een recente residentie gelegen vlakbij het Zegemeer met open zicht op de villa's.
6185/DEVA
Mooi en zonnig 3 slaapkamer appartement in een recente residentie gelegen vlakbij het Zegemeer met open zicht op de villa's.
INDELING: Inkomhal met apart toilet, ingerichte keuken met berging (aansluiting wasmachine). Ruime, lichtrijke living met ZW gericht terras en open zicht. Drie ruime slaapkamers. Badkamer met wc, dubbele lavabo. Douchekamer., terras achteraan. Ruime garagebox voor twee wagens: 200 euro/maand. Kelder & fietsenberging. Algemene onkosten inbegrepen.
Zonnig, instapklaar appartement op 50m van de zee, gelegen in het centrum van Knokke.
5656/DEVA
Zonnig, instapklaar appartement op enkele passen van de zee, gelegen in het centrum van Knokke. INDELING : Inkomhal met apart toilet. Lichtrijke, brede woonkamer uitgevend op het balkon vooraan. Open, volledig ingerichte keuken. Slaapkamer met ingemaakte kasten. Badkamer met ligbad en lavabo. Aparte berging. Privatieve kelder en gemeenschappelijke fietsenberging op het gelijkvloers.
Zonnige studio gelegen vlakbij de Dumortierlaan en de Lippenslaan.
6082/DEVA
Zonnige studio gelegen in een rustige straat vlabkij de Dumortierlaan.
INDELING: inkomhall ,aparte berging met aansluiting voor wasmachine. Halfopen keuken , lichtvolle living met zuid-west oriëntatie. Badkamer met douche en toilet.
Nieuwbouw app. met 2 slpk. gelegen op de Parmentierlaan
Res. Botero - Nieuwbouwproject in een moderne bouwstijl gelegen op de Parmentierlaan. Mogelijkheid van garages in het gebouw.
Type app. met 2 slpk. van 96m²: 1-2-3de verdiep. Indeling: Inkomhall met afz. toilet, vestiaire en videofoon, open ingerichte keuken, berging, living met parket en terras, 2 slpk. met parket, bad- en douchekamer, balkon achteraan. Kelder & fietsenberging. Ind. verwarming op gas. Box: 70.000€ - Staanplaats: 60.000€ - tandemstpl. op -1: 80.000€.
Prestigieus project in moderne stijl, ideaal gelegen op de hoek van de Paul Parmentierlaan en de Sylvain Dupuisstraat vlakbij de Zeedijk en het Rubensplein. Zuidgerichte oriëntatie. Appartementen met 2, 3 of 4 slaapkamers. Luxe afwerking! Garages in de residentie.
Prachtig gerenoveerde woning in Oud-Knokke met aangename zuidwest georiënteerde tuin. Mogelijkheid tot huren garages in de buurt.
5587/DEVA
Prachtig gerenoveerde woning in Oud-Knokke met aangename zuidwest georiënteerde tuin.
Indeling: Inkom met vestiaire en gastentoilet. Zeer ruime en zonnige living en open, volledig ingerichte keuken, uitgevende op het zonnige terras en de mooi aangelegde tuin. Afzonderlijke bureauruimte. Tuin met tuinhuis en overdekt terras. 1e verd.: 2 grote slaapkamers. Afz. toilet. Badkamer met dubbele lavabo, ligbad en douche. 2e verd.: Gezellige masterbedroom met dressing en douchekamer (lavabo, douche en toilet). Kelder. 2 garageboxen te huur vlakbij: 125E/M en 150E/M.
Gemeubeld app. met 2 slpk. in een zijstraat vd zeedijk.
1490/DEVA
Gemeubeld appartement met 2 slaapkamers gelegen in een zijstraat van de zeedijk ter hoogte van het Driehoeksplein. Op 2 passen van het strand!
INDELING: Inkom met vestiaire en apart toilet. Ingerichte keuken met buitenvenster. Living met laminaat. Badkamer met ligbad, dubbel lavabo, toilet en voetbad. 1 slaapkamer met dubbel bed, ingemaakte brugkasten en balkon. 1 Slaapkamer met 1 stapelbed en 1 enkel bed met ingemaakte kast. Fietsenberging. Provisie cv& water : 75 E/Maand - EPC: 217 kWh/m² - UC: 1324855
Uitzonderlijk luxueus afgewerkt appartement centraal gelegen in een rustige zijstraat van de Dumortierlaan.
6008/DEVA
Uitzonderlijk luxueus afgewerkt appartementcentraal gelegen in een rustige zijstraat (éénrichtingsverkeer)van de Dumortierlaan.
Indeling : Inkomhal met vestiaire, zitbank, gastentoilet en schoenkast. Bergkast met voorziening wasmahine. Ruime woonkamer die uitgeeft op het terras vooraan met zithoek en eetruimte ( plaats voor 10 personen). Volledig ingerichte keuken open keuken voorzien van alle comfort (Miele apparatuur en o.a. 2 frigo's). Drie mooie slaapkamers, voor dubbel bed, allen uitgevend op het terras achteraan. Bij de master is er een aansluitende badkamer met ligbad, dubbele lavabo, douche en toilet. Aparte douchekamer. Badkamer met ligbad, lavabo en tweede toilet. Aparte douchekamer. De marmer komt in het volledig appartement terug. Private kelder. Garagebox op het gelijkvloers : €70.000.
Modern, gemeubeld duplex appartement met mooi zijdelings zeezicht, gelegen in een rustige zijstraat van de Zeedijk-Het Zoute.
6251/DEVA
Modern, gemeubeld duplex appartement met mooi zijdelings zeezicht, gelegen in een rustige zijstraat van de Zeedijk-Het Zoute.
Indeling: 2de verdieping: Inkom met vestiaire en gastentoilet. Mooie leefruimte met mooi zijdelings zeezicht, open, volledig ingerichte keuken.
1ste verdieping: 2 slaapkamers met zijdelings zeezicht, derde kleinere kamer, badkamer met lavabo en inloopdouche. Afzonderlijk toilet in de nachthal.
Privatieve kelder en gemeenschappelijke fietsenberging. Alg. onkosten inbegrepen.
Prachtig vernieuwd appartement gelegen op de zeedijk ter hoogte van het Rubensplein. Dubbele parking inbegrepen!
5642/DEVA
Prachtig vernieuwd en gemeubeld appartement, gelegen op de zeedijk ter hoogte van het Rubensplein. Dubbele parking vlakbij.
INDELING: Inkom met vestiaire en apart toilet. Hypermoderne, volledig uitgeruste keuken (vaatwas, ovens, wijnkoeler,...). Berging. Mooie, ruime living met prachtig frontaal zeezicht. 3 dubbele slaapkamers. 2 Douchekamers, waarvan één met wasmachine en droogkast. Zonnig terras achteraan. Dubbele parking inbegrepen! Alg. onk. inb.
Prachtig gerenoveerd appartement gelegenvlakbij de Zoutelaan en de Lippenslaan te Knokke
5416/DEVA
Prachtig gerenoveerd appartement gelegen in de Piers De Raveschootlaan, vlakbij de Zoutelaan, de Lippenslaan te Knokke
INDELING : Inkom met gastentoilet en vestiaire. Lichtrijke woonkamer uitgevend op het terras vooraan. Open leefkeuken met zitbank en eiland. De keuken is voorzien van veel kastruimte, een aansluiting voor wasmachine en een aparte koffiehoek/bar. Achteraan zijn er 2 grote slaapkamers telkens voorzien van een eigen douchekamer. Derde kinderslaapkamer met stapelbed. Terras achteraan. Kelder. Vlot toegankelijke Parkeerplaats (gelijkvloers) tegenover het gebouw te koop.
Hedendaags en klein nieuwbouwproject (slechts 1 app. per verdiep) in een moderne bouwstijl gelegen aan de zonnekant in de Blancgarinstraat vlakbij de Zeedijk en het Rubensplein. Bel etageappartement met 3 slaapkamers en terras en tuin van 50 m².
INDELING: Inkomhall met apart toilet en vestiaire. Zuidgerichte woonkamer met terras. Ingerichte open keuken met C.V.-berging met aansluiting wasmachine. 2 dubbele slaapkamers en een 3de kleinere kamer. Badkamer met ligbad, toilet en dubbele lavabo. Douchekamer met enkele lavabo. Achteraan terras van 21 m² met aansluitend een tuin van 30m². De indeling van het appartement kan nog steeds aangepast worden in samenspraak met architect en bouwheer, de gemene delen zijn mindervalide toegankelijk. Kelder en fietsenberging.
Zonnig 3 slpk appartement met open zicht op de Lippenslaan
1426/DEVA
Zonnig en zeer ruim ongemeubeld appartement met 3 slpk. met open zicht op de Lippenslaan vlakbij het Van Bunnenplein. Indeling: inkom met afzonderlijk toilet en vestiairekasten. Zuidgerichte
woonkamer met terras en veel lichtinval. Ingerichte keuken met o.a. vaatwas en wasmachine. Nachthall met ingemaakte kasten. 3 slaapkamers waarvan 2 grote slpks met ingemaakte kasten en 3de kleinere slpk. Badkamer en afzonderlijke douchekamer. Berging. Terras voor-en achteraan. Kelder. Fietsenberging. Algemene onkosten inbegrepen. 138kwh/m²-UC:487660
Gemeubelde studio met zijdelings zeezicht vlakbij het Driehoeksplein.
2038/DEVA
Ruime zonnig gemeubelde studio met slaaphoek, met zijdelings zeezicht uitstekend gelegen vlakbij het Driehoeksplein en de winkels van de Kustlaan.
Indeling : Inkom met slaaphoek. Zonnige living met mooi zijdelings zeezicht en volledig ingerichte keuken . Douchekamer met lavabo en toilet.
Algemene onkosten inbegrepen. EPC:173kWh/m²
Zeer goed gelegen handelsgelijkvloers op de Dumortierlaan, vlakbij het Driehoeksplein
5427/DEVA
Ruim en zeer centraal gelegen handelsgelijkvloers van ca. m², vlakbij het Zoute en het Driehoeksplein, in de onmiddellijke omgeving van Neuhaus, Max&Moi, Bloemen Daniel Ost. Kelder.
Onroerende voorheffing ten laste van de huurder. Algemene onkosten ten laste v.d. eigenaar.
Geen horeca.
Nieuwbouw app. met 2 slpk. gelegen op de Parmentierlaan
0451/DEVA
Res. Botero - Nieuwbouwproject in een moderne bouwstijl gelegen op de Parmentierlaan. Mogelijkheid van garages in het gebouw.
ype app. met 2 slpk. van 96m²: 1-2-3de verdiep. Indeling: Inkomhall met afz. toilet, vestiaire en videofoon, open ingerichte keuken, berging, living met parket en terras, 2 slpk. met parket, bad- en douchekamer, balkon achteraan. Kelder & fietsenberging. Ind. verwarming op gas. Box: 70.000€ / 80.000€- tandembox: 110.000€.
Het app. wordt afgewerkt volledig volgens het modelappartement. (Schilderwerken niet inbegrepen).
Instapklaar hoekappartement in een oase van rust en groen gelegen in het Yzerpark
5608/DEVA
Instapklaar hoekappartement in een oase van rust en groen gelegen aan het Yzerpark, vlakbij de Dumortierlaan en het strand.
INDELING: Inkomhall met gastentoilet, vestiaire en wasberging. Aangename hoekwoonkamer ( 6,5 meter gevelbreedte) uitgevend op het zuidgericht terras met zicht op het rustige Yzerpark. Volledige ingerichte open keuken voorzien van alle comfort ( Miele toestellen). 3 slaapkamers allen uitgevend op het Park, waarvan 2 terras achteraan (ca. 20m²). Douchekamer met inloopdouche, toilet en dubbele lavabo. 2de douchekamer. Fietsenberging. Ondergrondse parkeerplaats te koop: €75.000
Nieuwe, exclusieve duplex ( 274m²) gelegen op de hoek van de P. Parmentierl. en de S. Dupuis
1886/DEVA
Prestigieus project in moderne stijl, ideaal gelegen op de hoek van de Paul Parmentierlaan en de Sylvain Dupuisstraat vlakbij de Zeedijk en het Rubensplein. Buitengewoon duplexdakappartement van 273,5m² (gevel 26,5m) met 4 slaapkamers en 25m² terras. Luxe afwerking.
INDELING: Op het 5de verdiep: Lichtvolle woonkamer uitgevend op het terras (25m²). Volledig ingerichte leefkeuken(30m²) met bijkeuken en apart toilet. Slpk. 1 met dressing. Badk. met ligbad, inloopdouche, apart toilet en dubbele lavabo. Op het 6de verdiep: Nachthall met apart toilet en berging.Prachtige bureau met vide op de woonkamer. Slpk.2, 3 en 4 allen voorzien voor een dubbel bed. 2 douchek. met lavabo. 2de badk. met ligbad, toilet en dubbele lavabo. De indeling van het app. kan nog steeds aangepast worden. Fietsenberging op het gelijkvloers. 2 tandemgarages te koop op het gelijkvloers : € 95.000. Parking op -1: €60.000.
Nieuw, luxueus afgewerkt, hoek tuinappartement gelegen in een exclusieve nieuwbouw villaresidentie. Mogelijkheid aankoop garages.
5628/DEVA
Nieuw hoektuinappartement gelegen in exclusieve nieuwbouw villaresidentie gelegen op de hoek van J. Nellenslaan en de Zwaluwenlaan, vlakbij het strand en het Rubensplein. Mogelijkheid van aankoop inpandige garagebox.
INDELING:
Inkomhal met gastentoilet. Aangename hoekwoonkamer( ca. 7,7 meter breed) uitgevend op het terras en de tuin met zuid-west oriëntatie. Volledig ingerichte open keuken, met aansluitende wasberging. 3 slaapkamers voor dubbel bed, allen met toegang tot de tuin. Aansluitende badkamer met toilet. Aparte douchekamer. Plafondhoogte van 2m65. Individuele kelder en gemeenschappelijke fietsenberging. Mogelijkheid tot aankoop van een enkele of dubbele garagebox.
Verzorgd appartement met zonnig terras, gelegen in de Van Bunnenlaan kortbij de zeedijk. Parking mogelijk.
4716/DEVA
Verzorgd, instapklaar appartement met zuid-west gericht terras, gelegen in de Van Bunnenlaan vlakbij de Dumortierlaan en de zeedijk.
INDELING: Inkomhal met vestiaire en gastentoilet. Ruime brede living met zit- en eethoek uitgevend op het zonnig terrasje vooraan. Volledig ingerichte open keuken met aansluitend de berging (aansl. wasmachine voorzien). Twee ruime slaapkamers (beiden geschikt voor dubbel bed), waarvan één met badkamer (dubbele lavabo, ligbad en toilet), afzonderlijke douchekamer. Kelder. Mgl. tot aankoop van parking in het gebouw: 70.000E
Prachtig, ruim mezzanine appartement met zijdelings ZEEZICHT gelegen dicht bij het Rubensplein. Inpandige garages mogelijk.
5342/DEVA
Prachtig , ruim mezzanine appartement gelegen dicht bij het Rubensplein met zijdelings zeezicht.
INDELING : 4°Verd: Inkom met apart toilet. Lichtrijke woonkamer met salon en zithoek uitgevend op terras met zicht naar het Rubensplein. Ruime ingerichte keuken. Aparte berging. Gezellige eetplaats met zithoek uitgevend op een tweede zongericht terras. 5°Verd: 2 ruime slaapkamers met gemeenschappelijke badkamer. Mezzaninekamer geschikt voor een dubbel bed en kast. Tweede mezzaninekamer ideaal als bureau of kleine kamer. Douchekamer. Fietsenberging. Mogelijkheid tot aankoop van garages in het gebouw : €100.000 & €70.500.
Verzorgd dakapp. met ruime zonneterrassen op enkele passen van de zeedijk.
2326/DEVA
Mooi en verzorgd ongemeubeld dakappartement (triplex), centraal gelegen vlakbij de Lippenslaan en het Van Bunnenplein.
INDELING: Inkom met vestiaire en afz. toilet. Gezellige woonkamer met ruim terras vooraan. Volledig ingerichte keuken met eethoek, uitgevend op groot zonneterras achteraan. 1Verd: 2 ruime slpk., waarvan 1 met badk. en 1 met douchek. 2 Verd: derde slpk. met douchek. Veel ingemaakte kasten! Kelder. Alg. onk. inb. EPC in aanvraag.
Luxueus duplex dakapp. met garage op het Driehoeksplein.
1813/DEVA
Nieuw duplex dakapp. met 2 terrassen met een prachtig open zicht, exclusief gelegen op het Driehoeksplein op slechts enkele passen van de Zeedijk, inclusief garagebox in het gebouw. INDELING: Vierde verdiep: Zeer modern appartement in loft stijl. Ruime living met zithoek met volledige kastenwand (keuken en open haard (gas)) en met eethoek met terrassen voor en achteraan. ( 20 m²) . Vooraan zicht op het Driehoeksplein en achteraan zicht op de villa"s van het Zoute. Vijfde verdiep: Afzonderlijk toilet. 2 ruime slaapkamers met dressing. 1 douchekamer met inloopdouche en toilet en 1 badkamer. Vloerverwarming en airco. Wasmachine en droogkast voorzien. Garagebox in het gebouw. Fietsenberging. Algemene onkosten inbegrepen.
Verzorgd appartement op enkele stappen van het Rubensplein.
6238/DEVA
Verzorgd appartement op enkele stappen van het Rubensplein. INDELING: Inkom met apart toilet. Open ingerichte keuken met berging (aansluiting wasmachine voorzien). Lichtrijke woonkamer uitgevend op zonnig terras vooraan. Badkamer met ligbad en lavabo. Slaapkamer met ingemaakte kasten. Terras achteraan. Fietsenberging. Kelder.
Verzorgd appartement met prachtig open zicht gelegen op de Kustlaan op 50 meter van de Zeedijk.
6108/DEVA
Verzorgd zonnig appartement met prachtig panoramisch open zicht Indeling: inkom met ingemaakte kasten, afzonderlijk toilet, woonkamer met open keuken, slaapkamer met ingemaakte kasten, douchekamer.
Nieuwbouw app. met gevelbreedte van 9m30 en ruime zonneterrassen gelegen aan de zonnekant van de Lippenslaan
4947/DEVA
Prachtig nieuw appartement van 138 m² met 27 m² terras gelegen aan de zonnekant van de Lippenslaan in het centrum van Knokke
INDELING: Inkom met gastentoilet en C.V.-berging. Ruime living ( 9m30 gevelbreedte) met aansluiting gashaard uitgevend op het zuid-westen gericht terras ( 2m30 diep). Volledig ingerichte keuken. 3 volwaardige slaapkamers, allen uitgevend op het terras achteraan. Master met dressing en badkamer met ligbad, dubbele lavabo en toilet. Douchekamer op de nachthall. Extra hoge plafonds! Fietsenberging op het gelijkvloers. Ruime kelder op niveau -1.
Zonnige studio op het Van Bunnenplein met ZICHT OP ZEE.
6070/DEVA
Instapklare studio aan de zonnekant van het Van Bunnenplein met ZICHT OP ZEE.
INDELING: Zonnige woonkamer met zuid-west oriëntatie met OPEN ZICHT op het plein en ZEEZICHT. Elektrische zonnewering. Balkon. Open volledig ingerichte keuken. Doucheruimte met inloopdouche, lavabo en toilet. De meubels zijn gratis met een uitklapbaar dubbel bed. Fietsenberging op het gelijkvloers. Individuele kelder.
Zonnig, ongemeubeld app. met prachtig open zicht, gelegen op de Kustlaan in het Zoute. Mogelijkheid tot parking er recht tegenover.
5712/DEVA
Zonnig, ongemeubeld app. met 3 slpk. en prachtig open zicht, gelegen op de Kustlaan.
INDELING: Inkom met vestiaire en gastentoilet. Zuidgerichte living met zeer zonnig terras vooraan en prachtig zicht op de villa's en de mini golf. Volledig ingerichte open keuken. 3 ruime slaapkamers met inbouwkasten. Badkamer met toilet en afzonderlijke douchekamer. Terrasje achteraan. Kelder. Mogelijkheid om 1 of 2 parkings te huren in residentie er recht tegenover. Alg. onkosten inbegrepen.
Nieuw duplex appartement met open zicht nabij het commercieel centrum van Knokke.
5805/DEVA
Nieuw duplex appartement met open zicht nabij het commercieel centrum van Knokke.
INDELING: Op de derde verdieping : inkomhal met gastentoilet. Zeer zonnige leefruimte met prachtig terras vooraan. Volledig ingerichte keuken. Ruime slaapkamer met ensuite badkamer.
Op het verdiep: 2 mooie slaapkamers en een aparte douchekamer.
Private kelder en er 3 fietshaken. Parking in het gebouw mogelijk à €150/maand.Provisie gemeenschappelijke kosten: € 75/maand
Recent 3 slaapkamer appartement nabij de Dumortierlaan en de Lippenslaan. Mog. tot aankoop van garagebox in het gebouw.
5429/DEVA
Recent appartement met 3 slaapkamers rustig gelegen kortbij de Dumortierlaan en de Lippenslaan.
INDELING: gastentoilet en vestiaire. Aangename woonkamer uitgevend op het terras. Volledig ingerichte open keuken en aansluitende C.V.-berging met aansluiting wasmachine. Drie slaapkamers, waarvan 1 uitgeeft op het ruim zonneterras achteraan. Badkamer met ligbad, douche, dubbele lavabo en toilet. Fietsenberging op het gelijkvloers. Kelder. Mogelijkheid tot aankoop van een garagebox ( ca.5m60 - 2m75) in de residentie: 75.000 euro
Nieuwbouw glv. app. gelegen op 50 meter van het Rubensplein. Inpandige parkings te koop
4679/DEVA
Nieuwbouw appartement gelegen op de Sylvain Dupuisstraat, op 50 meter van het Rubensplein en de Zeedijk.
INDELING: Inkomhal met gastentoilet, vestiaire en berging met aansluiting wasmachine. Aangename woonkamer met zit- en eethoek, uitgevend op het ruim terras (37m²). Volledig ingerichte open keuken. Nachthal. Aparte douchekamer. Masterbedroom met dressing en badkamer ensuite met wastafel, toilet en ligbad. Tweede slaapkamer. Kelder en fietsenberging. Inpandige parkings en garages te koop. Grondwaarde van 70%!
Instapklaar handelspand gelegen op de Kustlaan tussen het Lichttorenplein en het Driehoeksplein
5517/DEVA
Instapklaar handelspand (totaal gerenoveerd in 2018)gelegen op de Kustlaan tussen het Lichttorenplein en het Driehoeksplein.
Voorheen uitgebaat als herensalon biedt dit pand u veel mogelijkheden met de hoge ramen die zorgen voor veel natuurlijk licht
Verkoopruimte van ca. 30m² op het gelijkvloers met een mezzanine 15m² (+1). Tussenverdiep +0,5)met berging, kitchenette en toilet van ca. 14m². Technische berging met 2de toilet en doucheruimte (18m²). Alarm aanwezig.
In de onmiddellijke omgeving van RR interieur, Rivers woods, Printemps, Guess, Vi-spring, Delhaize, etc.
KI ten laste van de huurder. Syndicuslasten zijn inbegrepen in de huurprijs.
Gelieve dit formulier in te vullen, dan nemen we contact met u op. Met dank!
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.
Close
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.