Gezellig gemeubeld app. gelegen tussen het Lichttoren- en het Driehoeksplein vlakbij het strand.
2445/DEVA
Gemeubeld appartement gelegen tussen het Lichttoren- en het Driehoeksplein vlakbij het strand.
Indeling: Inkom met vestiaire en apart toilet, ingerichte keuken ,mooie ruime living met terras, 2 grote slpk. met ingemaakte kasten, badkamer (ligbad, dubbel lavabo, toilet), terras achteraan. Kelder. Alg. onk.: 100E/m.
Nieuw luxe appartement gelegen op de Kustlaan in het Zoute, tussen de Minigolf en het Albertplein
6523/DEVA
Nieuw, luxueus afgewerkt appartement met een topligging in het hart van het Zoute op de Kustlaan ter hoogte van E. Ysayelaan vlakbij het Albertplein, gelegen in een moderne residentie met gevel in Carrara marmer.
INDELING: Inkom met gastentoilet en C.V.-berging met aansluiting wasmachine. Zuidgerichte woonkamer uitgevend op het prachtig terras (1m80 diep!) met open zicht. Volledig ingerichte open keuken voorzien van alle comfort (Miele toestellen). Masterbedroom met ingemaakte kasten en aansluitende douchekamer (Oyster white marmer) met inloopdouche. Tweede slaapkamer met douche (Oyster white marmer). Beide slaapkamers geven toegang tot het terras achteraan. Kelder. Garages te koop op wandelafstand. Verkoop onder registratierechten.
Nieuwbouw app. met 2 slpk. gelegen op de Parmentierlaan
0449/DEVA
Res. Botero - Nieuwbouwproject in een moderne bouwstijl gelegen op de Parmentierlaan. Mogelijkheid van garages in het gebouw.
ype app. met 2 slpk. van 96m²: 1-2-3de verdiep. Indeling: Inkomhall met afz. toilet, vestiaire en videofoon, open ingerichte keuken, berging, living met parket en terras, 2 slpk. met parket, bad- en douchekamer, balkon achteraan. Kelder & fietsenberging. Ind. verwarming op gas. Box: 70.000€ - Staanplaats: 60.000€ - tandemstpl. op -1: 80.000€.
Zeer recent gemeubeld en zonnig app. met ZEEZICHT vlakbij het Rubensplein. Mgl. tot huren van een parking vlakbij.
6165/DEVA
Nieuw zonnig app. zeer centraal gelegen op de hoek van de Paul Parmentierlaan en de Blancgarinstraat vlakbij het Rubensplein en de winkels van de Lippenslaan.
INDELING: Inkomhal met apart toilet en vestiaire. Zuid westen gerichte woonkamer met terras genietend van een zijdelings zeezicht. Open en totaal ingerichte keuken, berging met aansluiting wasmachine. 1 slaapkamer voor een dubbel bed. Ruime douchekamer met inloopdouche en dubbel lavabo (buitenvenster). Kelder en gemakkelijk toegankelijke fietsenberging. Alg. onkosten 75 E/m. Mgl. tot huren van een parking vlakbij: 140E/m.
Verzorgd appartement gelegen aan de zonnekant van de Dumortierlaan.
5723/DEVA
Zuidgericht en perfect onderhouden appartement met mooie zonneterras gelegen op de Dumortierlaan.
INDELING: Inkomhall met gastentoilet en berging. Aangename woonkamer uitgevend op het zonovergoten terras ( 1m50 diep). Volledig vernieuwde half-open keuken. Badkamer met ligbad en dubbele lavabo. Slaapkamer (12m²). Fietsenberging op het gelijkvloers. Private kelder. De gevel, terras ballustrades en de lift van het gebouw werden recent vernieuwd.
Gelieve dit formulier in te vullen, dan nemen we contact met u op. Met dank!
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.
Close
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.