Nieuw appartement met zijdelings zeezicht gelegen in een toonaangevend project.
5229/DEVA
Nieuw appartement met zijdelings zeezicht gelegen op de hoek van de Zeedijk en de Meerlaan aan het Albertstrand in een toonaangevend nieuwbouwproject.
Inkom met gastentoilet. Volledig ingerichte open keuken. Aparte berging met aansluiting voor wasmachine. Aangename woonkamer met zit- en eethoek met zijdelings zeezicht. 2 volwaardige slaapkamers voor dubbel bed. Aparte douchekamer met inloopdouche en dubbele lavabo. Individuele kelder. Gemeenschappelijke fietsenberging. Luxe afwerking! (budget keuken 30.000 EUR excl BTW - blokdeuren 1.000 EUR excl BTW per deur, vloerverwarming met warmtepomp, etc.)
Recent duplex dakapp (2020°) vlakbij de Dumortierlaan en de Lippenslaan.
5421/DEVA
Recent duplex dakappartement (132m²) met ruime terrassen (17m²) gelegen op de hoek van de Zoutelaan en de Piers de Raveschootlaan, op wandelafstand van de Dumortierlaan en de Lippenslaan.
INDELING: 4°verdiep: Aangename woonkamer (7m95 breed) met zit- en eethoek uitgevend op het ruim terras (2m90). Ingerichte keuken met ontbijhoek uitgevend op een terras. Sas met nutsberging en gastentoilet. 5° verdiep: Nachthall met apart toilet en douchekamer. 3 slaapkamers voor dubbel bed, waarvan 1 met aansluitende badkamer. Kelder en fietsenberging.
Instapklaar, lichtrijk appartement met open zicht vlakbij de Lippenslaan.
5538/DEVA
Instapklaar, lichtrijk appartement met open zicht vlakbij de Lippenslaan. INDELING : Inkom met apart toilet. Aangename woonkamer zit -en eethoek genietend van een open zicht op de villa's van het Zoute. Open, volledig ingerichte keuken. Ruime slaapkamer met ingemaakte kasten. Badkamer met ligbad. Het appartement werd recent volledig gerenoveerd. Parking vlakbij te koop : €78.000.
Energiezuinige, instapklare woning gelegen in een residentiële buurt vlakbij de nieuwe Golf, recreatiegebied Duinenwater en het winkelcentrum van Knokke.
5481/DEVA
Energiezuinige, instapklare woning gelegen in een residentiële buurt vlakbij de nieuwe Golf, recreatiegebied Duinenwater en het winkelcentrum van Knokke.
INDELING: GLV : Inkom met gastentoilet. Ruime garage (42m²) Aparte berging met aansluiting wasmachine. Bureau. Groot zuidgericht terras. 1e verdiep : Heel lichtrijke woonkamer die uitgeeft op het zongericht terras. Zithoek met open haard. Eetkamer. Open ingerichte keuken met ontbijthoek.
2e verdiep : Masterbedroom met ingemaakte kasten. 2 slaapkamers. Badkamer met douche, ligbad en dubbele lavabo. Apart toilet.
Zonnepanelen (4.560 wattpiek). Nieuwe hoogrendementsketel van 2022. Overal eiken parket. Oprit geschikt voor 2 wagens (grote & kleinere wagen).
Petit projet ( 1 seul app. par étage) dans un style de construction contemporain bénéficiant d’un bel ensoleillement situé dans le Blancgarinstraat tout près de la Digue et la Place Rubens. Duplex de 3 chambres à couchers ( 160m²).
COMPOSITION : Au cinquième étage : Hall d’entrée spacieuse avec sas au vestiaire et toilette visiteurs, escalier séparé. Séjour orienté sud avec une façade de 7 mètres donnant sur la terrasse ensoleillée. Cuisine ouverte totalement équipée avec île et salle à manger donnant sur la terasse à l’arrière. Débarras ( chaudière au gaz et raccordement pour lave-linge). Au sixième étage : Hall de nuit avec toilette séparée et salle douche avec lavabo. 3 chambres à coucher avec lucarnes ( pas de velux). Salle de bains avec baignoire, douche et lavabo. Il est toujours possible d’adapter l’arrangement des pièces en accords avec l’architecte et le promoteur, les parts communs sont accessibles aux personnes à mobilité réduite. Cave et local à vélos.
Bemeubeld appartement met zonnig terras goed gelegen in de Van Bunnenlaan.
5584/DEVA
Zeer zonnig appartement modern gemeubeld met 2 slpk. en terrassen gelegen in de Van Bunnenlaan vlakbij de Zoutelaan en de Dumortierlaan en op wandelafstand van de Zeedijk. INDELING: Inkom met apart toilet, vestiaire en berging. Zonnige living met zuid-west gericht terras, ingerichte keuken. 2 slaapkamers met terras achteraan, Badkamer. Fietsenberging. Algemene onkosten: 50 euro/maand.
Zonnig duplexdakappartement met 3 slpk. (145m²) en zonneterrassen (15 m²) gelegen in de Paul Parmentierlaan genietend van een open zicht.
INDELING: Op het 4de verdiep: Inkom met apart gastentoilet en vestiaireruimte. Woonkamer met zuidwest gericht terras (gevelbreedte van 6m40). Ruime leefkeuken met ruime C.V.-berging met aansluiting wasmachine en eethoek uitgevend op het prachtig zuidoost gericht terras.
Op het 5de verdiep:Nachthall met apart toilet.3 slaapkamers allen voorzien voor een dubbel bed met 2 badkamers en 1 douchekamer. Ruime individuele kelder met plaats voor fietsen (6,5m²). Garageboxen te koop aan 65.000 EURO en staanplaatsen aan 55.000 EURO. De indeling van het appartement kan nog steeds aangepast worden in samenspraak met architect en bouwheer.
Instapklaar appartement met drie slaapkamers en zeer zonnig terras vlakbij het Rubensplein.INCLUSIEF Parking op GLV
4711/DEVA
Ruim en modern appartement met zonnig terras gelegen in de Paul Parmentierlaan vlakbij het Rubensplein.
INDELING: Inkomhall met gastentoilet, vestiaire en C.V.-berging. Ruime living (6,5 meter breed) uitgevend op het zuid-west gericht terras. Volledig ingerichte keuken. 2 ruime slaapkamers voorzien van ingemaakte kasten. Badkamer met ligbad en dubbele lavabo. Douchekamer. Derde kleinere slaapkamer. Alle slaapkamers geven uit op het terras met ochtendzon. Kelder en fietsenberging. Gemakkelijke INPANDIGE parkeerplaats , rechtsreeks toegankelijk van op straat (inclusief!)
Nieuw duplex dakapp. gelegen op de P. Parmentierlaan. Tandemstaanplaats te koop in de residentie.
4965/DEVA
Nieuw duplex dakappartement gelegen aan de zonnekant van de Paul Parmentierlaan met een aangename gevelbreedte van 6,8 meter en ruime zonneterrassen.
INDELING: 4de verdiep: Zuidwesten gerichte living uitgevend op het zonneterras. Brede doorgang met gastentoilet. Ruime leefkeuken met eetplaats en nutsberging met aansluiting wasmachine. Terras. 5de verdiep: Nachthal met apart toilet en douchekamer. 3 volwaardige slaapkamers, waarvan master met badkamer met ligbad, douche en toilet. Individuele kelder en gemeenschappelijke fietsenberging. Tandemparking te koop op -1, toegankelijk via een gemakkelijke helling.
Ongemeubelde rijwoning met 4 slaapkamers en inpandige garage in een zijstraat van de Lippenslaan.
6319/DEVA
Ongemeubelde rijwoning met 4 slaapkamers en inpandige garage in een zijstraat van de Lippenslaan. INDELING : op het gelijkvloers: ruime garage met wasberging. 1e verdiep : Lichtrijke leefruimte met open ingerichte keuken. 2e verdiep : Slaapkamer met ingemaakte kasten. Badkamer met ligbad en douche. 3e verdiep : 2 mooie slaapkamers. Douchekamer met toilet. Zolderverdiep met ingemaakte kasten. Kelder.
Prestigieus project in de typische ‘Cottage’ stijl, zeer centraal gelegen op de hoek van de Paul Parmentierlaan en de Blancgarinstraat vlakbij de Zeedijk. Duplex dak hoekappartement van 134m² met ruim zonneterras en 3 slaapkamers.
INDELING: Op het 5de verdiep: Inkomhall met vestiaire en apart toilet. Prachtige woonkamer met heel de dag door zon onderverdeeld in een zit- en eethoek uitgevend op het groot zonneterras (16,5m²). Open volledig ingerichte keuken met eiland en C.V.-berging met aansluiting wasmachine. Slaapkamer 1 met dressing. Badkamer met ligbad, inloopdouche en lavabo. Op het 6de verdiep: Nachthall met apart toilet en berging. Slaapkamers 2 en 3 waarvan één met dressing. Badkamer met ligbad en dubbele lavabo. Gevelbreedte van meer dan 18 meter ! De indeling van het appartement kan nog steeds aangepast worden in samenspraak met architect en bouwheer, de gemene delen zijn mindervalide toegankelijk. Kelder en fietsenberging.
Lumineus dakappartement met zonneterras, nabij de Dumortierlaan en het strand.
4550/DEVA
Lumineus dakappartement met zonneterras, nabij de Dumortierlaan en het strand. INDELING: Inkom met apart toilet. Zeer lichtrijke woonkamer uitgevend op zonnig, zuidgericht terras (30m²). Aparte , ingerichte keuken. Berging met aansluiting voor een wasmachine. Twee mooie slaapkamers, waarvan één met ingemaakte kasten, beide voorzien van een balkon. Badkamer met dubbele lavabo , ligbad met douchescherm. Kelder. De lift komt tot aan het appartement. Inclusief staanplaats in de residentie. Algemene onkosten: 60 EUR/maand. Provisie water en verwarming: 80EUR/maand
Recent, zuid-west gericht appartement gelegen op wandelafstand van de Zeedijk en het Rubensplein
5417/DEVA
Zuid-westen gericht appartement, gelegen op 200 meter van de Zeedijk, vlakbij het Rubensplein en de Lippenslaan in een rustige laan met éénrichtingsverkeer
INDELING:Zonnige woonkamer uitgevend op het zuidwesten gericht terras( zijdelings zeezicht). Moderne, volledig ingerichte keuken ( Miele apparatuur en composieten werkblad). Gastentoilet en berging. Nachthall. 2 slaapkamers waarvan 1 met stapelbed. Douchekamer. Kelder.
Zonnig nieuwbouwappartement met 3 slpk. (105m²) gelegen in de Paul Parmentierlaan met een open zicht.
INDELING: Inkom met vestiaireruimte en gastentoilet. Ruime woonkamer (6m40 gevelbreedte) met loggia en grote glaspartijen uitgevend op het zuidwesten terras. Ruime volledig ingerichte open keuken. Berging met aansluiting wasmachine. 3 slaapkamers waarvan 2 uitgevend op het terras achteraan (6 m²). Badkamer met dubbele lavabo, toilet en ligbad. Douchekamer met douche en lavabo. C.V.-berging met aansluiting wasmachine. Ruime individuele kelder met plaats voor fietsen (6,5m²). Garageboxen te koop aan 65.000 EURO en staanplaatsen aan 55.000 EURO. De indeling van het appartement kan nog steeds aangepast worden in samenspraak met architect en bouwheer.
Ongemeubeld app. (bel-etage) vlakbij de Dumortierlaan.
2797/DEVA
Ongemeubeld appartement (bel-etage) met 1 slpk gelegen vlakbij de Dumortierlaan.
INDELING: Living met open zicht, volledig ingerichte open keuken, 1 grote slpk met bijhorende douchekamer, en apart toilet. Alg. onk. inbegrepen.
Ongemeubeld app. met garage gelegen op de Parmentierlaan in het centrum Knokke.
5952/DEVA
Ongemeubeld app. met garage gelegen op de Parmentierlaan in het centrum Knokke. INDELING : Inkom met apart toilet. Lichtrijke woonkamer. Open ingerichte keuken. Aparte berging met aansluiting voor wasmachine. Twee slaapkamers achteraan. Badkamer met ligbad en lavabo. Douchekamer. Kelder. Gemeenschappelijke fietsenberging. Staanplaats op het gelijkvloers : 125 euro/maand.
Uniek nieuw app. gelegen op de Kustlaan in het Zoute.
1931/DEVA
Prestigieus nieuwbouwproject in moderne stijl, prachtig gelegen aan de zonnekant van de Kustlaan in het Zoute, tussen het Albertplein en het Driehoeksplein met een prachtig panoramisch zicht Appartement van 173m² met 3 slaapkamers en 21 m² terras. Een unieke eigendom !!
INDELING : Inkomhall met apart toilet en vestiaire. Prachtige woonkamer met een gevelbreedte van ca. 10 meter, uitgevend op het zuidgericht terras ( 2m diep). Volledig ingerichte open keuken met aansluitende berging.3 volwaardige slaapkamers, allen uitgevend op het terras achteraan, elk voorzien van een badkamer met ligbad en toilet of douchekamer met dubbele lavabo, inloopdouche en toilet. De indeling van het appartement kan aangepast worden. Hoge plafonds! Kelder en fietsenberging. Garages i. h. gebouw rechtover.
Te renoveren hoekwoning gelegen in een rustige, residentiële en groene omgeving vlakbij het commerciële centrum van Knokke.
5707/DEVA
Te renoveren hoekwoning in rustige en groene omgeving vlakbij het commerciële centrum van Knokke.
INDELING: gelijkvloers: inkom. Zeer ruime living met open haard. Ingerichte leefkeuken. Gastentoilet. Koer. Garage. Eerste verd.: 2 slaapkamers, grote badkamer. Mooi, zonnig terras. Tweede verdieping: 3 slaapkamers. Kelder.
App. met 2 slpk. in prestigieus nieuwbouwproject met zicht op het Driehoeksplein en zee
3373/DEVA
Modern app. (96,5 m²) met 2 slpk. in een prestigieus project in moderne stijl, ideaal gelegen op de hoek van Dumortierlaan aan het Driehoeksplein. Zeezicht en zicht op het plein.
INDELING: Inkom met gastentoilet. Living uitgevend op het terras. Open volledig ingerichte keuken met aansluitende wasberging. 2 volwaardige slaapkamers. Badkamer met ligbad en toilet. Douchekamer. Kelder en fietsenberging.
Garagebox te koop in de omgeving.
Appartement met zijdelings zeezicht gelegen tussen het Driehoeksplein en het Albertplein in het Zoute.
6062/DEVA
Goed onderhouden appartement gelegen in een zijstraat van de zeedijk met een mooi zijdelings zeezicht.
INDELING: Inkom met vestiaire en apart toilet. Aangename leefruimte met lateraal zeezicht. Doorgeefkeuken voorzien van alle toestellen. 2 mooie slaapkamer met ingemaakte kasten. Derde binnenkamer nu ingericht als dressing. Badkamer met ligbad. Aparte douchekamer. Berging met aansluiting voor wasmachine. Kelder.
Perfect gelegen handelspand (205m²) op het meest commerciële stuk van de Lippenslaan.
5134/DEVA
Nieuwbouw handelspand(205m²) op het meest commerciële stuk van de Lippenslaan. Het pand loopt door tot in de Zoutelaan waar ook een breed raam is voorzien. In de onmiddellijke omgeving van H&M, Jack Russell Store, America Today, Couleur Locale,...
Kelder bereikbaar vanuit de handelsgelijkvloers zelf van bruto 128m².
Nieuw appartement in een architecturaal hoekproject op wandelafstand van de Zeedijk. Ruime garagebox te koop.
5756/DEVA
Nieuw app. van 114m², met lateraal zeezicht en 2 mooie terrassen, gelegen in een moderne nieuwbouwresidentie. INDELING: Inkomhal met gastentoilet, vestiaire, C.V.-berging met aansl. wasmachine. Aangename woonkamer met zit- en eethoek uitgevend op het terras vooraan. Volledig ingerichte open keuken. Twee slaapkamers voor dubbel bed en derde slaapkamer geschikt voor enkel bed, allen uitgevend op het achterterras. Badkamer met ligbad en toilet. Aparte douchekamer. Ruime fietsenberging op het gelijkvloers. Ruime garagebox te koop aan 110.000 EUR
Gelieve dit formulier in te vullen, dan nemen we contact met u op. Met dank!
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.
Close
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.