Exclusief gelegen winkelpand op het Driehoeksplein
5300/DEVA
Exclusief gelegen winkelpand van 95m² op het Driehoeksplein.
Grondbelasting ten laste van de huurder. Syndicuskosten lastens eigenaar.
Gevelbreedte van 5m75.
Nieuw luxe appartement met groen zicht, rustig gelegen vlakbij het Driehoeksplein. Aankoop inpandige garage mogelijk
6188/DEVA
Nieuw appartement in een kleinschalig, luxueus nieuwbouwproject gelegen in de rustige Nieuwpoortstraat met groen zicht, vlakbij de Zeedijk en het Driehoeksplein. Garages/parkings te koop in het gebouw.
INDELING: Inkomhall met vestiaire ruimte, gastentoilet en technische berging met warmtepomp en aansluiting wasmachine. Ruime woonkamer (gevelbreedte van ca. 7m50) bestaande uit een zit- en eetruimte, uitgevend op het zonnig terras (1,8m diep) met groen zicht. Volledige ingerichte open keuken. Twee slaapkamers voor dubbel bed. Badkamer met ligbad. Douchekamer. Fietsenberging op -1 (4 fietsen).Garages/parkeerplaatsen te koop in de residentie op het gelijkvloers en niveau -1
Gemeubelde vernieuwde studio op een toplocatie, vlakbij het Van Bunnenplein.
5699/DEVA
Volledig vernieuwde en lichtrijke studio op een toplocatie, vlakbij het Van Bunnenplein.
INDELING: Inkom (met op maat gemaakte deurmat). Zonnige, zuidwest-gerichte living op parket met zicht op het Van Bunnenplein. De living is voorzien van 3 zetelbedden en ingemaakte kasten. Volledig ingerichte keuken met eethoek. Douchekamer met toilet, lavabo en douche. Kelder en fietsenberging.
Nieuw, luxueus afgewerkt, hoekappartement gelegen in een exclusieve nieuwbouw villaresidentie. Mogelijkheid aankoop garages.
5632/DEVA
Nieuw hoekappartement gelegen in exclusieve nieuwbouw villaresidentie gelegen op de hoek van J. Nellenslaan en de Zwaluwenlaan, vlakbij het strand en het Rubensplein. Mogelijkheid van aankoop inpandige garagebox.
INDELING:
Inkomhall met gastentoilet en wasberging. Aangename hoekwoonkamer met gevelbreedte van ca. 8 meter uitgevend op 2 ruime terrassen( tot 4m20 diep, samen 32,5m²). Volledig ingerichte open keuken. 3 slaapkamers voor dubbel bed, allen uitgevend op een terras. 1 badkamer met ligbad, dubbele lavabou en toilet. 2 Douchekamers. Plafondhoogte van 2m70. Individuele kelder en gemeenschappelijke fietsenberging. Mogelijkheid tot aankoop van een enkele of dubbele garagebox
Op te frissen appartement met mooi zijdelings zeezicht. Parking te koop vlakbij.
5794/DEVA
Op te frissen appartement met 3 slpk. en mooi zijdelings zeezicht. Parking te koop vlakbij.
INDELING: Inkom met vestiaire en gastentoilet. Ruime living met zijdelings zeezicht. Half-open, ingerichte keuken. 3 slaapkamers, waarvan twee geschikt voor dubbel bed. Badkamer met lavabo, ligbad en aansl. wasmachine. Terras achteraan. Kelder en fietsenberging. Parking te koop vlakbij: 75.000E.
Gelieve dit formulier in te vullen, dan nemen we contact met u op. Met dank!
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.
Close
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.