Nieuw appartement gelegen in het centrum van Knokke ( P. Parmentierlaan). Inpandige garages te koop
4971/DEVA
Nieuw appartement van 90,9m² met 11,2m² terras gelegen in de Paul Parmentierlaan. Inpandige garages te koop.
INDELING: Inkom met gastentoilet en nutsberging. Aangename woonkamer met zit- en eethoek uitgevend op het zuidoosten gericht terras.Volledig ingerichte open keuken. 2 volwaardige slaapkamers voor dubbel bed, uitgevend op het zuid west gericht terras achteraan. Aansluitende badkamer met toilet en aansluitende douchekamer. Individuele kelder. Gemeenschappelijke fietsenberging op het gelijkvloers. Parkings en garages te koop op -1 en gelijkvloers
Gemeubeld appartement met zonnig terras en zijdelings zeezicht, zeer goed gelegen t.h.v. het Driehoeksplein.
6264/DEVA
Aangenaam, gemeubeld appartement met zonnig terras (zuidwest gericht) en zijdelings zeezicht, zeer centraal gelegen in een zijstraat van de Zeedijk.
INDELING: Inkomhal met vestiaire en gastentoilet. Lichtrijke woonkamer uitgevend op het terras met zijdelings zeezicht. Volledig ingerichte, open keuken. Berging. 2 slaapkamers met dubbel bed. Douchekamer met douche en wastafel. Kelder en gemeenschappelijke fietsenberging. Algemene onkosten: forfait van €75/maand.
Gelieve dit formulier in te vullen, dan nemen we contact met u op. Met dank!
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.
Close
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.