Nieuw app. (97m²) centraal gelegen vlakbij de Dumortierlaan en de Lippenslaan
3810/DEVA
Nieuw appartement (97m²) gelegen op de hoek van de Zoutelaan en de Piers de Raveschootlaan, op wandelafstand van de Dumortierlaan en de Lippenslaan.
INDELING: Aangename woonkamer met zit- en eethoek uitgevend op het terras (1m90 diep). Volledige ingerichte keuken voorzien van alle comfort. Slaapkamer 1, met aansluitende douchekamer, uitgevend op het terras. Nachthall met nutsberging en gastentoilet. Slaapkamer 2, met aansluitende badkamer voorzien van ligbad en toilet, uitgevend op het terras achteraan. Kelder en fietsenberging.
Recent appartement met open zicht, rustig gelegen vlakbij het Driehoeksplein.
6326/DEVA
Recent, ongemeubeld appartement met 3 slpk., in een residentie in Normandische stijl, zeer rustig gelegen nabij de wandelpaadjes van het Zoute en het Driehoeksplein met een open zicht op de villa's.
INDELING: Inkomhal met berging en afz. toilet. Uitzonderlijke brede living (7m57) met parket en terras vooraan en volledig ingerichte open keuken met al het modern comfort. 3 slaapkamers met parket, groot terras achteraan. Badkamer met ligbad, douche, lavabo en wc en afz. douchekamer. Fietsenberging op het gelijkvloers. Garagebox in het gebouw te huur aan 190 EURO/maand. Alg. Onk.: forfait 100E/M.
Gelieve dit formulier in te vullen, dan nemen we contact met u op. Met dank!
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.
Close
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.