×

Volg ons op:

Uw favoriet vastgoed 14

Hieronder vindt u al het vastgoed dat u bewaard heeft.

WIS ALLE FAVORIETEN PRINT

Nieuw, zuidgericht duplex woonappartement nabij centrum Knokke, Zegemeer & Scharpoord. Inpandige parking te koop.

6294/DEVA

Prachtig gerenoveerd appartement gelegen te Albertstrand met open - en zeezicht

6496/DEVA

Nieuwbouw duplex appartement gelegen aan de Dumortierlaan uniek open zicht op het Yzerpark en de villa’s van het Zoute

6311/DEVA

Nieuw, zuidgericht hoekduplex woonappartement nabij centrum Knokke, Zegemeer & Scharpoord. Inpandige parking te koop.

6296/DEVA

Uitzonderlijk nieuwbouw duplex dakapp. met open zicht over het Zoute, rustig gelegen vlakbij het Driehoeksplein. Aankoop inpandige garage mogelijk.

6191/DEVA

Nieuwbouw appartement grenzend aan de zonnekant van het Yzerpark met open zicht

6553/DEVA

Ruim plateau-appartement met frontaal zeezicht (10 meter gevelbreedte) gelegen aan het Rubensplein. Inpandige parking.

6595/DEVA

Prachtig gerenoveerd gelijkvloersappartement met zuidgerichte tuin, centraal gelegen op de Dumortierlaan vlakbij het Driehoeksplein.

6606/DEVA

Volledig vernieuwde woning met 3 slpk. en zuid-west gerichte tuin, goed gelegen vlakbij het commerciële centrum van Knokke en het station.

6566/DEVA

Ruime en zeer centraal gelegen gesloten garagebox met laadpaal onder het Albertplein.

6590/DEVA

Toegankelijke parkeerplaats met fietsenberging in een zijstraat van de Dumortierlaan.

6623/DEVA

Duplexappartement met zuid-west oriëntatie gelegen vlakbij de Lippenslaan en de Zeedijk. Inpandige garagebox te koop

6585/DEVA

Zuidgericht, nieuw appartement in een prestigieus project gelegen in het Zoute vlakbij het Albertplein

6131/DEVA

Penthouse rustig gelegen vlakbij de Dumortierlaan en de Zoutelaan.

6604/DEVA

Graag meer informatie

Top